O Firmie

                    „Firma GORGIEL” i firma „SKARBUD” powstały w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, a dokładną datą był rok 1997, kiedy to została założona firma „SKARBUD”. Od początku działalność nasza opierała się na sprzedaży kompleksowych systemów do budowy sieci kanalizacyjnych, wodociągowych oraz gazowych. W roku 1998 powstała druga firma „Firma GORGIEL”  która do dnia dzisiejszego zajmuje się sprzedażą materiałów instalacyjnych; natomiast firma „SKARBUD” materiałów ogólnobudowlanych. Obie firmy działają jednocześnie, zapewniając swoim klientom fachową obsługę i atrakcyjny poziom rabatowy.

W roku 2002 zmieniliśmy swoją siedzibę z pomieszczeń biurowych w dawnej bazie PKS przy ulicy Ekonomii na pomieszczenia biurowo-magazynowe przy ulicy Obuwniczej 10, gdzie działamy do dnia dzisiejszego. Kolejną szczególną datą w rozwoju firmy był rok 2010, kiedy to w miejscu dawnych pomieszczeń powstał nowoczesny biurowiec zapewniający zarówno pracownikom jak i naszym klientom wysoki komfort pracy i obsługi.

Przez lata istnienia na rynku zamówień publicznych zdobyliśmy wysokie doświadczenie, które pozwalało nam na obsługę wielu dużych, strategicznych inwestycji na terenie nie tylko woj. świętokrzyskiego, ale też na terenie całego kraju. Do naszych głównych kontrahentów należą takie sprawdzone marki jak: WAVIN, GAMRAT, KACZMAREK, AMITECH, HAWLE, ECOL-UNICON, SIENKIEWICZ; z budowlanki zaś: WIENERBERGER, LAFARGE, PREFABET, MAPEI, KREISEL, SILIKATY oraz wielu innych nie mniej znanych producentów.